• Слайд 1
  • Слайд 2
  • Слайд 3
 

Незважаючи на карантин, ми працюємо!!!

Усі учителі розробили дистанційні курси в ClassRoom.

Згідно розкладу, проводяться заняття (наради в Skype, платформа ClickMeeting для проведення конференцій,  Zoom).

Новий формат - нові емоції та знання!

Усім здоров'я =)

 

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID 19, відповідно до Наказу Департаменту освіти і науки України від 16.03.2020 р. № 60, Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211, Протоколу позачергового засідання Держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 р. № 2,
Розпорядження КМДА від 16.03. 2020 р. № 444

Наш заклад ТОВ "Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов" переходить в особливий режим роботи тимчасового обмеження особистого прийому громадян.

Ви можете звернутися до нас за телефонами:
+38 067 443 57 35 або
+38 063 131 15 08,

або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Щоб провести карантин з користю, а не перетворювати його на позачергові канікули, Prometheus пропонує вчителям, батькам, школярам та студентам використовувати більш ніж 100 безкоштовних онлайн-курсів (https://prometheus.org.ua/courses-catalog/) для ефективного дистанційного навчання на нашій платформі!

Будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію про можливості безкоштовного навчання на платформі Prometheus під час карантину, щоб якомога більша вчителів, батьків, школярів та студентів дізналися про це!

Ось лише деякі з курсів, що можуть бути вам цікаві.

Для школярів на Prometheus доступні безкоштовні онлайн-курси підготовки до ЗНО (https://prometheus.org.ua/zno/):

1. Курс “Українська мова та література. Підготовка до ЗНО“ - покликаний допомогти всім охочим вступникам поглибити та закріпити набуті знання із шкільного курсу української мови та літератури.
2. Курс “Історія України. Повний курс підготовки до ЗНО“ - стане у пригоді всім, хто прагне закріпити набуті знання шкільної програми з історії України та підготуватись до ЗНО й ДПА. Курс розбито на теми, які відповідають програмі ЗНО та охоплюють історію України від заселення території до подій сучасності.
3. Курс “Математика. Підготовка до ЗНО“ - покликаний закріпити знання з базового шкільного курсу математики.
4. Курс “Готуємось до ЗНО з англійської разом з могилянцями“ - містить необхідні відомості, рекомендації та матеріали для успішної підготовки до тестування.
5. Курс “Підготовка до ЗНО з математики: лайфхаки від Могилянки“ - стане в пригоді кожному, хто готується до ЗНО чи то самостійно, чи з репетитором, чи відвідує курси з підготовки до ЗНО.

Також наводимо перелік онлайн-курсів, що можуть стати у нагоді як школярам, так і студентам різних спеціальностей:

Шановні ліцеїсти, батьки!

Ліцей закривається на карантин з 12 березня по 27 березня у зв'язку з заходами щодо запобігання захворювання на коронавірус.

Ми продовжуємо навчання за дистанційною формою навчання

Класні керівники нададуть Вам інструкції щодо роботи в середовищі Google Classroom та коди для реєстрації у відповідних курсах.

Бажаємо Вам міцного здоров'я) До зустрічі!

Адміністрація ЛПЕПІМ

Зимові канікули

Відповідно до рішення педради (протокол від 04.12.2019 #3) 1семестр 2019-2020 н.р. в ЛПЕПІМ закінчується 23.12.2019.
Зимові канікули в ліцеї триватимуть з 23.12.2019 по 08.01.2020 (включно)

   
© ALLROUNDER