• Слайд 1
  • Слайд 2
  • Слайд 3

Шановні батьки!

Нові можливості відкриваються для Ваших дітей: навчання в Європі та працевлаштування в різних країнах світу!
Запророшуємо Вас на інтерактивну зустріч з професором, керівником міжнародних проектів Університету Палацького, місто Оломоуц (Чеська Республіка), пані Аллою Архангельською.

Результат пошуку зображень за запитом "університет палацького в оломоуці"Результат пошуку зображень за запитом "університет палацького в оломоуці"

Здобуття вищої освіти у Чехіі, можливості продовжити навчання в інших вузах світу, перспективу працевлаштування у Чехіі та світі - це лише деякі питання, які буде розглянуто.
Зустріч відбудеться 14 грудня о 16.00 год в приміщенні Ліцею.
Ліцей - єдиний навчальний заклад міста Києва, у якому вивчають чеську мову як другу іноземну! Університет Палацького - один з найважливіших центральноєвропейських освітніх і наукових закладів, який має досягнення на європейському та глобальному рівнях. 8 факультетів - - 24 000 студентів.

Відео про університет

Відео про факультет здоров'я

Відео про лікарський (медичний факультет)

29 січня в рамках міжнародної співпраці "Україна - Чехія" та з ініціативи викладача чеської мови Jan Navral у ліцеї відбулася цікава, насичена непростими питаннями та відвертими відповідями, зустріч старшокласників із керівником європейського проекту Команда Для України T4U Петром Пойманом.

Шановні батьки! 
   Наш ліцей пропонує учням відпочити на  канікулах у зимовому таборі в Празі. Детальніше з умовами та програмою можна ознайомитися за посиланням.
Результат пошуку зображень за запитом "зима прага"
   З повагою, координатор Чеського проекту Чубенко Ірина Костянтинівна.

Цікаві заходи, неймовірні враження та емоції!!!

чешский крумлов 1

Детальніше - за посиланням.

   
© ALLROUNDER