• Слайд 1
  • Слайд 2
  • Слайд 3

Порядок державної підсумкової атестації у загальних середніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році не зміниться. Про це повідомив директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрій Кононенко під час прес-конференції 21 вересня. «Державна підсумкова атестація відбудеться відповідно до Положення про ДПА, що затверджено наказом МОН у 2014 році. На цей час ніяких змін не передбачається», - розповів Юрій Кононенко. 

Державна підсумкова атестація випускників загальних середніх навчальних закладів  ІІ ступеня (основна школа) - 1 червня, а для випускників шкіл ІІІ ступеня – 23 травня. Перелік предметів, з яких буде проводиться державна підсумкова атестація для випускників 9-го класу, порівняно з минулим роком, не зміниться: українська мова, математика, англійська мова. 

Збірник завдань для проведення ДПА Математика 9 клас 2017 видавництва Ранок .

 Цей збірник складається з 15 рівноцінних варіантів, докладних рекомендацій щодо оцінювання, тренувальних завдань за курсом математики 5-9 класів, бланків відповідей та додатку, що містить 2 додаткові варіанти і критерії оцінювання. На сайті також можна знайти збірники з математики всіх інших видавництв, за якими здійснюється підготовка до державної підсумкової атестації у школах нашої країни. Знайдіть той, за яким готуються у вашій школі.

 

Збірник ДПА 2017  Авраменко О. М. Українська мова укладено згідно з вимогами чинної навчальної програми для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої Міністерством освіти і науки України.

Видання призначено для тренувальних і контрольних робіт.

Посібник містить нові тексти для диктантів, а також ті, що було створено для проведення Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності протягом останніх семи років.

Тексти для диктантів, що подані в збірнику, дібрані з класичної та сучасної української літератури, історії й фольклору. Вони призначені для оцінювання правописних умінь учнів (орфографічних і пунктуаційних), передбачають стимулювання та розвиток думки старшокласників, поглиблення знань з української мови.

Збірник ДПА 2017 Англійська мова (рівень А2 + B1) 9 клас, автора Константинова О. М., видавництво: Освіта.

Відповідає інструктивно-методичним вказівкам МОН України щодо оцінювання навчальних досягнень учнів.

Посібник  містить 44 тести: 22 тести – рівень А2+, 22 тести – рівень В1. До складу кожного тесту входять:

  • текст для читання з одним післятекстовим завданням;
  • текст із пропущеними словами на використання мови;
  • завдання для написання письмового повідомлення.

Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з іноземних мов Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист Інституту модернізації змісту освіти від 15.03.2016 р. № 2.1/12-Г-76)

Для перегляду матеріалів перейдіть за посиланням нижче:

Українська мова

Математика

Англійська мова

   
© ALLROUNDER