• Слайд 1
  • Слайд 2
  • Слайд 3

Нарешті дочекалися теплих та сонячних днів! Ліцеїсти з учителями мандрують Києвом, насолоджуються гарною компанією та лагідним сонечком!
Побували в Ботанічному саду і милувалися магноліями, відвідали столичний зоопарк, споглядали сучасне мистецтво на Софіївській площі.
Задоволення важко приховати =)

 

Нещодавно учні нашого ліцею побували на екскурсії в одному із найпопулярніших місць відпочинку в Україні – Національному дендрологічному парку «Софіївка» в м. Умань Черкаської області.

Діти отримали незабутні враження: неповторна природа та архітектура, історія створення парку, безліч рідкісних екзотичних дерев, тварин та птахів - усе було помічено.

Мандруючи по парку, учні загадали бажання у Громовому тунелі, пропливли човном підземною річкою, побачили неповторної, чаруючої краси  фонтани, природні озера та водоспади.

Відвідавши «Софіївку» один раз, хочеться повертатись туди знову і знову. Цей шедевр, що з’явився більше двохсот років тому, зачаровує всіх і кожного. Надіємось, що ще не один раз побуваємо у цьому мальовничому, чарівному куточку нашої неповторної України.

Цікава поїздка до Львова буде прекрасною згадкою для учнів 5-7 класів та класних керівників Катерини Сергіївни Кухар та Оксани Миколаївни Кондрук.

Живемо весело, активно та цікаво.
Старшокласники мали гарну нагоду відвідати майстер-клас із ораторського мистецтва.
45 хвилин пролетіли непомітно, було цікаво та пізнавально, багато гумору, сміху, корисних порад та неписаних правил і аплодисменти.
Прекрасний, живий урок десятикласникам провів Євген Тітомір - тренер, керуючий партнер компанії "Бізнес -Сталкер".
Команда адміністраторів ліцею робить добру роботу, всебічно розвиваючи юнь України.

Майстер-клас з писанкарства на уроці українського народознавства провела мама наших учнів, Надія В'ячеславівна Покрасьон разом з учителем українського народознавства Галиною Омелянівною Щербій.

Tема заняття: "Сакральні символи українців". Діти на писанці малювали дерево життя. Вражень багато та й цікавого дізналися про писанку та малюнки на ній.

   
© ALLROUNDER