• Слайд 1
  • Слайд 2
  • Слайд 3

Нарешті дочекалися теплих та сонячних днів! Ліцеїсти з учителями мандрують Києвом, насолоджуються гарною компанією та лагідним сонечком!
Побували в Ботанічному саду і милувалися магноліями, відвідали столичний зоопарк, споглядали сучасне мистецтво на Софіївській площі.
Задоволення важко приховати =)

 

Гарна традиція продовжується. Урок-квест з інтегрованого курсу "Мистецтво" (викладач Г. Щербій) у 5 класі відбувся 17.09.18 на базі і при співпраці з Національний Музей Історії України - НМІУ Тема пізнанавального та захоплюючого уроку: "Трипільська культура на території України" (Від каменя до заліза).
Заняття було цікаве, насичене ребусами, загадками, іграми. А потім ще й пікнік на траві.

 

О.А. Сухенко разом з учнями старших класів відвідали Німеччину. Відвідали оперномий театр міста Хеерлєн, музичний концерт Реквієм Моцарта.

 

 

Нещодавно учні нашого ліцею побували на екскурсії в одному із найпопулярніших місць відпочинку в Україні – Національному дендрологічному парку «Софіївка» в м. Умань Черкаської області.

Діти отримали незабутні враження: неповторна природа та архітектура, історія створення парку, безліч рідкісних екзотичних дерев, тварин та птахів - усе було помічено.

Мандруючи по парку, учні загадали бажання у Громовому тунелі, пропливли човном підземною річкою, побачили неповторної, чаруючої краси  фонтани, природні озера та водоспади.

Відвідавши «Софіївку» один раз, хочеться повертатись туди знову і знову. Цей шедевр, що з’явився більше двохсот років тому, зачаровує всіх і кожного. Надіємось, що ще не один раз побуваємо у цьому мальовничому, чарівному куточку нашої неповторної України.

Цікава поїздка до Львова буде прекрасною згадкою для учнів 5-7 класів та класних керівників Катерини Сергіївни Кухар та Оксани Миколаївни Кондрук.

   
© ALLROUNDER