• Слайд 1
  • Слайд 2
  • Слайд 3

Ось такими гарними малюнками 5 клас відзначив День Миру в нашому ЛПЕПІМ!!!

 

П'ятниця, 19 жовтня. Військово-спортивний вишкіл учнів 11- А, Б класів на базі тренувально-спортивної бази полку "АЗОВ". Вишкіл проводив викладач предмету "Захист Вітчизни", ветеран АТО Олександр Бельмасов.

24 жовтня. Зустріч з воїном - кіборгом "Вальтером" Тарасом Ковалем із 95 ОАЕМБР.. Емоції, море питань, черга на фото та за автографом. Теперішнє покоління виховується на нових героях. Слава Україні!
Героям Слава!

#ЗНАЙ_НАШИХ
Незабутня зустріч. 16.11.18 учні ліцею мали прекрасну можливість поспілкувалися з Костем Чаболою "Вікінгом" - кіборгом (промбергом, за словами Костя (воював у ПРОМЦІ), добровольцем 72-ї ОМБ імені Чорних Запорожців. А ще поетом, письменником, автором оповідань "Вовче", громадським діячем, учасником ІГОР НЕСКОРЕНИХ....
Море питань, позитивних емоцій, автографів у щоденнику, спільні селфі та фото напам'ять.

 

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

Цьогоріч, не зраджуючи традиціям, ліцейна родина приєдналась до святкування Дня вишиванки. Ось наш маленький фото-звіт.

   
© ALLROUNDER