• Слайд 1
  • Слайд 2
  • Слайд 3

Темою конференції обрано: «Майбутнє, якого прагнемо ми! 2017 – рік миру і порозуміння».

Модель Організації Об’єднаних Націй – це імітація засідання різних органів системи ООН. На цих засіданнях учасники виступають в ролі дипломатів. Вони представляють різні країни і беруть участь  в обговоренні поточних питань, які стоять на порядку денному в ООН.

"Учітеся", так казав Великий Кобзар. Сьогоднішній день був таким, де ліцеїсти не тільки вчили науки, але вчилися дискутувати, відстоювати свою думку, вчилися поважати думку співрозмовника, вчилися слухати, аналізувати, словом, ВЧИЛИСЯ...
Старшокласники мали чудову нагоду поспілкуватися з депутатом ВР від партії Об'єднання "Самопоміч" з Oleksandr Opanasenko.
Зустріч завершилася традиційнним фото. 

femida20

Необхідність правового виховання учнівської молоді зумовлена розбудовою Української держави, існування якої немислиме без відповідного рівня правової культури її громадян, інтенсивною трансформацією правової системи, необхідністю подолання правового нігілізму та правової неграмотності.

Основне завдання правового та превентивного виховання у ТОВ «Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов» полягає в тому, щоб за допомогою правової освіти навчити правової культури учнівську молодь, прищепити їй повагу до прав і свобод людини, Конституції, Законів України. Навчити учнів правомірно використовувати вміння протистояти особам, що порушують закони, формувати в школярів правову свідомість та навички правомірної поведінки.

 

Результати діяльності Ліцею можна переглянути за посиланням.

Метою проекту Школа змін є підвищити мотивацію та самоорганізацію учнів, розширити діапазон застосування методів неформальної освіти, якісно підвищити загальний рівень знань. Авторська програма розроблена з врахуванням міжнародної практики та активним поєднанням теоретичних знань і практичних навичок під керівництвом наших тренерів, а також підкріплена чудовою можливістю реалізувати власні проекти. Learning by doing – один з наших основних методів роботи.

Програма є соціальною та спрямована на розвиток компетенцій учнів 8-10 класів.

Важливою складовою проекту “Школа змін” також є спеціалізовані модульні курси, що сприяють всебічному розвитку молодої особи – курс креативності, курс лідерства та курс підприємництва.

23 червня 2016 року батьки, учні, викладачі Ліцею політики провели скайп-зустріч ( Київ – Нью-Йорк) із Іриною Калінською, адвокатом, аудитором, психологом, медіатором, телеведучою, доктором економічних наук, членом Европейської Дiловоi Спiлки (Лондон, Великобританiя), членом Українсько-американської асоціації адвокатів (UABA), публічною медійною особистістю, яка зараз мешкає в США.

Тема круглого столу: «Система освіти та сімейного виховання в США: великі обмеження для батьків, великі можливості для дітей. Плюси і мінуси такої системи». Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері. Активне корисне спілкування з Іриною Михайлівною сприятиме удосконаленню навчально-виховного процесу в ЛПЕПІМ.

IMG 9606

   
© ALLROUNDER