• Слайд 1
  • Слайд 2
  • Слайд 3

Весняні канікули у ліцеї проходили весело та цікаво! Завдяки запрошенню Київської Малої академії наук, 28.03.2017 р. учні нашого ліцею побували на цікавій і захоплюючій екскурсії – відвідали ПАТ «Швейну фабрику «Воронін».

Перед початком екскурсії учні зустрілися з фахівцями Київського міського центру зайнятості (партнерами Київської Малої академії наук) дізналися про основні напрямки його діяльності та профорієнтаційні програми для старшокласників.

У ході екскурсії учні побачили масштаби фабрики, ознайомились з процесом та технологією пошиття костюмів, дізнались про те, що на фабриці шиють близько 300 костюмів на день. Також побачили унікальне обладнання, поспілкувались з працівниками та почули цікаві факти про роботу та історію швейної фабрики.

 

27 жовтня День учнівського. самоврядування в ліцеї.
Актив учнівського самоврядування "Союз ліцеїст" та президент Гребельникова Катерина відповідально підійшли до проведення Дня дублера. Учні 9 - 11 класів, замінивши педагогів, достойно справилися з поставленими завданнями. На уроках панувала спокійна робоча атмосфера. Юні адміністратори чітко, без метушні, керували навчальним процесом. Педагоги були приємно вражені рівнем підготовки до уроків своїх дублерів. І як результат - високі бали в рейтинг ділової активності, додали всі учасники Дня учнівського самоуправління.

   
© ALLROUNDER