• Слайд 1
  • Слайд 2
  • Слайд 3

13.03.2018
Літературний квест "Свідомий українець - компетентний читач-шевченкознавець" в рамках Шевченківських днів у Ліцеї підготували та провели учні 9-А разом з учителем української мови та літератури Нелею Анатоліївною Михайловською..

Тиждень фізики в ліцеї.
Змагання у 8- 9 класах. Конкурси на знання формул. Сценка українською та чеською мовами. Розповіді про видатних фізиків України. Розв"язування кросвордів.

У Ліцеї відбулась нарада, в рамках якої, директор Ліцею Сергєєва Наталя Володимирівна поділилась власним досвідом та провела майстер-клас "Крок до себе: розвиток креативності"

Було цікаво та пізнавально. Чекаємо наступних зустрічей...

nov9

План заходів

  1. Інформаційна загальноліцейна лінійка.
  2. Конкурс плакатів – учні 5-11-х класів.
  3. Художній конкурс «Поштова марка «Мова моя калинова»» - учні 5-7-х класів.
  4. Інтелектуальний конкурс «Граматичні помилки в рекламі сучасного міста» учні 10-11-х класів.
  5. Вікторина «Українська мова – це я і ти» - учні 5-7-х класів.
  6. Літературно-музична композиція «Мова - душа нації» - 5-11 класи.

 

 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "день писемності"

9 листопада 2016 року Ліцей політики разом з усіма українцями святкував День української мови та писемності.

На лінійці звучало привітання рідній мові з Днем народження. Упродовж дня ліцеїсти створювали макети поштових марок за темою: «Мова моя калинова», малювали плакати.

Старшокласники розпочали процес збирання прикладів реклами для конкурсу «Граматичні помилки в рекламі сучасного міста». Переможці будуть визначені пізніше.

Учні 5-7-х класів узяли участь у вікторині «Українська мова – це ти і я».   Перемогла команда 7-А класу «Ліга мови» у складі Макаренка Костянтина, Андрушиної Катерини і Овода Владислава. Переможці отримали Грамоту й шоколад, але й інші учасники не лишились без солодких заохочувальних призів.

Як висновок, ліцейна родина вітає всіх із цим святом і нагадує про важливість його відзначення. Це день, коли ми згадуємо, що Ми – українці! Ми – вільні, Ми – незалежні, Ми – нікому не підкорені. І мова у нас – вільна. І мова у нас – наша. Вогонь української мови не згасне, якщо захищати його від вітру своїми долонями. Ми варті того, щоб наша мова яскраво палала, і, не згораючи, зігрівала людей! 

   
© ALLROUNDER