• Слайд 1
  • Слайд 2
  • Слайд 3

день вчителя

За шлях в країну знань, що показали нам,
Любов до всього доброго і до життя натхнення,
Ми вдячні своїм вчителям -
Героям сьогодення.
Бути, можливо, десь жорстким
І ніжним одночасно,
Дати знання і почуття, -
Це тільки вам підвласно.
Нехай сьогодні у цей день
За труд ваш і старання,
Здійсняться, як у казці, враз
Усі ваші бажання!
Урок фізичного виховання на базі Київський велотрек. (5 - 6 клас / викладач Дмитро Русланович Сташкевич)

16.04. Екологічна акція «Обміняй цигарку на цукерку» в рамках весняного місячника озеленення та до Дня довкілля (5 - А клас/кл. керівник Фальківська К. В. та 6-А клас / кл. керівник Кухар К.С.)

Порада №1 - Хатні тваринки та Новий Рік.


В кого є маленькі хатні друзі добре знає -  святковий декор лежить не там, де вам подобається, а там де його залишили кіт чи собака. Поексмериментуйте та знайдіть безпечну pet-лінію, вище якої прикраси перестають інтригувати пухнастих. Новорічні прикраси незбепечні для тварин.

 

1. Зафіксуйте ялинку. Серйозно. Міцно-міцно. Так, наче її може хтось вкрасти, поки ви не бачите.

Або зробіть недосяжною для малих розбишак.

одне допитливе цуценя + сила земного тяжіння = ялинкопад.

 

2. Слух тварин гостріший за людський майже у п’ять разів. Тепер уявіть, як вони сприймають феєрверки та піротехніку. Вони чують пітарди за кілометр.

ОТОЖ продумайте звукоізоляцію на період свят.

 

3. Завжди. ЗАВЖДИ  узимку вигулюйте собаку на повідку.

 

4. Причепіть на ошийник номер вашого телефону та адресу. Святкові вибухи сильно лякають тварин - чкурнувши у паніці, собака може загубитися чи навіть потрапити у ДТП.

5. Будьте уважними!

Порада №2 - Гірлянда

Зробіть так, щоб ліхтарики не торкатися до ялинки, інших прикрас чи шпалер. Модний паперовий DIY декор теж не для них. Через декілька годин папір нагрівається і може спалахнути. Буде вам «гори-гори», та «гаси-поливай».

Тому не вмикайте вогники надовго (більш ніж на 2-3 години) і не залишайте їх без нагляду. А взагалі краще використовуйте діодні гірлянди- вони економні і не нагріваються.

Також, перевірте, щоб дроти не тягнулися через усю кімнату - є більш гуманні способи навчити родичів літати чи бути уважними.

Фіксуйте гірлянди у недосяжності для зубок ваших хатніх тваринок - вони теж люблять куштувати свято на смак. А можуть скуштувати струм. Будьте обережні! 

 

 

План заходів у ТОВ «Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов»

Шевченківського району м. Києва, спрямованих на профілактику шкідливих звичок та негативних проявів серед учнівської молоді

на ІІ семестр 2015-2016 навчального року

   
© ALLROUNDER